| VladCristi a întrebat:

Ma puteti ajuta sa gasesc un film dupa descriere?
Filmul era despre un grup de tineri care coboara intro mina unde folosesc o tablita pentru invocat spiritele mortilor si un spirit incepe sa posedeze una dintre tipe care apoi incepe sa-i omoare pe ceilalti.La un moment dat imi amintesc ca doi dintre ei se ascund dupa o oglinda intro baie.Parca la sfarsitul filmului reusesc sa scape cativa dintre ei dar nu mai stiu sigur.
Daca ma puteti ajuta.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| 66696 a răspuns:

Pare foarte fain, insa nu cunoscut, as vrea si eu sa il vad daca gasesti numele sau!