| NuConteazaShinee a întrebat:

Mai devreme am pus o intrebare cine vrea sa fie traducator/traducatoare de anime-uri si mi a raspuns o tipa dar nu ii pot trimite mesaj pentru ca sunt junior ce trebuie sa fac ca sa avansez sau daca tipa interesata vede acest mesaj... poti lasa te rog un mesaj privat cu id-ul tau te rog

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In dreapta raspunsului tipei se afla un buton, Raspunde, da pe acela si spune-i ca esti junior si nu-i poti trimite mesaj. Daca postezi de la acest Raspunde(numit buton de reply) o sa fie atentionata de programul TPU in contul ei de e-mail. Ea poate sa bifeze optiunea sa primeasca mesaje de la toti utilizatorii, inclusiv de la juniori, exista acum aceasta optiune. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| play007 a răspuns:

Sa raspunsi la 100 de intrebari happy