| BeLyNdA a întrebat:

Mai exista si un alt film(continuare)in afara de priratii din caraibe pe ape si mai tulburi? De exemplu acesta este filmul 4 exista filmul 5? Daca nu, stiti cand o sa apara?(daca va mai exista)Care dintre filme v-au placut cel mai mult? Fundiza la cel care imi raspune corect la toate!

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Franciza "Piratii din Caraibe" stii cati gologani a facut? peste 3 miliarde de dolari! crezi ca Hollywood-ul ar vrea sa abandoneze asa o afacere buna? se va face,cu siguranta, partea a V-a.
Pana atunci, eu pot sa-ti recomand cateva filme cu pirati.
Stii ca Steven Spielberg a facut un film cu pirati? se cheama "T.Hook".Merita vazut macar pentru ca acolo joaca actori buni.Mno,da-i cam vechi.
Mai este si "Treasure Island" un film in care joaca celebrul Orson Weles.Si tot "Treasure Island" se numeste filmul cult in care joaca Christian Bale.Iti dai seama cum trebuie`sa fie un film cult cu pirati? ☺ asta DA provocare.

1 răspuns:
| helpu a răspuns:

Nu. Probabil o sa apara. Peste cativa ani.