| Psksjns a întrebat:

Mai pot vedea pe undeva emisiunile din anul 2000 de la TVR?laughing

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incearca pe Youtube ca acolo gasesti si emisiuni din anii 60 si glume de revelion cu Toma caragiu si amza, doar sa stii ce anume vrei sa cauti un titlu de emisiune si il gasesti.

| aditimus a răspuns:

Cel mai simplu iei legatura cu cei de la Arhiva TVR si poti obtine usor emisiunile pentru tine...
http://www.tvr.ro/arhiva-tvr_1588.html#view

| Yuoia a răspuns:

Da. Au arhiva proprie. Gasesti pe site-ul lor. Numai ca, trebuie sa cauti ceea ce vrei.

Răspuns utilizator avertizat
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Nu știu, nu prea cred! Sunt prea vechi. Funda? : )) big grin