| anamaria82726 a întrebat:

Mai recomandati-mi seriale faine va rog. Din ce am vazut, imi plac you, the end of the f world, casa de papel, elite, riverdale, societatea, strager things, toy boy, dark, prison break, cam in stilul asta

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

13 Reasons Why
The 100
Si mai cauta pe net: teen drama tv shows.

| AnonimMareMareMare a răspuns:

Sex education si teen wolf sunt in stilul asta, iti promit ca nu le regreti.

| anamaria82726 explică (pentru AnonimMareMareMare):

Sex education am vazut, cred ca o sa ma uit la teen wolf

| AnonimMareMareMare a răspuns (pentru anamaria82726):

E genial, sa imi spui dupa primele episoade cum ti s-a parut

| DangerF a răspuns:

Cel mai bun serial EVER pe care l-am vazut a fost The 100. Iti mai recomand Lucifer si Lost in Space. Ti-as mai recomanda si mai multe dar vad ca deja le-ai vazut.

| anamaria82726 explică (pentru DangerF):

Pai acum ma uitam la Lucifer, sunt la episodu 2))doar ca vreau sa ma uit la mai multe in acelasi timp fiindca ma plictisesc super repede. The 100 chiar nu am apucat sa il vad si mi-l recomanda multi. O sa il incep odata si odata. Si nu am vazut chiar atat de multe seriale pe cat ar parea))recent am inceput sa ma uit