| Crystallll a întrebat:

Mai știți vreun film ca și abduction?
Mi a plăcut super mult povestea de iubire dintre Lily și Taylor imbinata cu acțiunea.

Răspuns Câştigător
| ChaRliE007 a răspuns:

A Walk To Remember - Numai poveste de dragoste intre 2 adolescenti
Disturbia - Suspiciunea, tot actiune si o poveste de iubire
Keith - tot o poveste de iubire
Sunt cele mai bune filme, pls Funda?happy

3 răspunsuri:
| vass19 a răspuns:

Im number four foarte fain https://www.google.ro/......ps?/search

| ChaRliE007 a răspuns:

Mai doresti?

| ChaRliE007 a răspuns:

Blue Lagoon The Awakening - foarte frumos si acesta despre 2 adolescenti care se pierd in ocean si supravietuiesc pe o insula
The Girl Next Door - este o comedie foarte frumoasa cu o poveste de iubire
Let Me In - acesta este stiintifico-fantastic, este vorba despre un baiat de 13 ani si o fata vampir de aceeasi varsta, ti-l recomand mi-a placut foarte mult
Remember Me - tot poveste de dragoste
The Spectacular Now
Endless Love