| Frank51 a întrebat:

Maine vreau sa ma uit la un film de groaza cu zombie, nu m-am mai uitat de cateva zile pentru ca nu mai stiu, deci daca stiti un film interesant spuneti-l, am vazut deci cam 95% din filmele horror cu zombie big grin nu am cum sa vi le enumar aici...

PS: Astept sa ma surprindeti cu ceva nou, nu tot aceleasi filme pe care le-am vazut deja straight face

2 răspunsuri:
| khwewljewew a răspuns:

Uita-te la World War Z, a aparut acum recent. Bafta big grin

| daniella2599 a răspuns:

Chiar trebuie cu zombi? :\