| KoJo07 a întrebat:

Merita abonamentul Netflix?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca iti plac serialele da, daca iti plac filmele nu merita, eu unu am testat plaforma timp de 3 luni

| Andreeush a răspuns:

Dacă ești fan serialelor/filmelor da.

| Sn4k3 a răspuns:

Da, sunt multe filme/seriale si ai o luna gratuita sa-l incerci. Asa ca poti vedea ce e pe acolo.

| J0B0MAT a răspuns:

Dacă îţi permiţi şi îţi plac serialele/filmele, da merită.

| NonZarek a răspuns:

Dacă îți plac serialele și filmele, da, eu am abonament și sunt mulțumit, sunt seriale f faine și filme de asemenea, plus tematica e foarte drăguță, ai opțiuni folositoare când vizionezi un film sau serial.
Merita, după părerea mea cel mediu, adică nu prea ieftin dar nici scump.

| andiceasu95 a răspuns:

Am Netflix si il folosesc si sincer are Netflix niste filme si seriale destul de bune, dar ai putea sa incerci prima luna gratis sa vezi daca iti place.

| AnNéVidoff a răspuns:

Da si nu. Daca iti e ok sa dai banii si mai ales te si uiti la filme/seriale, merita. In schimb, mai bine faci tu niste calcule, gasesti inca niste prieteni dispusi sa dea 10 lei pe luna si faceti de un cont. Si in final tu iesi sa ai contul pe gratis.

| AlexPatriciu a răspuns:

Da merita! Eu am abonamentul VIP pentru 4 profile și îți mai da un al 5-lea care cică e pentru copii dar l-am transformat in profil normal.
Se uita toată familia e ok, oricând ai chef sunt multe filme și seriale bune.
Ca și preț vreo 60 de lei, dacă îl împarți cu 4 prieteni puneți cam 10 pe luna și gata Netflix.

| Alina1322 a răspuns:

Eu am abonament Netflix și îmi este mult mai comod decât iau toate site-urile la rand. Nu îți apar reclame și este foarte bine organizat.

| Blackwidow678 a răspuns:

Sincer părerea mea personală este ca merită sa îți faci abonament Netflix. Eu am abonament și sinceră sa fiu sunt foarte mulțumită de serviciile pe care le oferă, mai ales ca este un preț accesibil

| xelauratob a răspuns:

Abonament Netflix full la 1 €/luna (Ultra HD + 4 useri) Detalii pe support@freeflix4k.tk

| Vlad_Baciu_1994 a răspuns (pentru xelauratob):

Cum fac sa te contactez?