| mirr100 a întrebat:

Merita sa ma uit la serialul; Urzeala tronurilor;? Are 30 episoade!

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Nu prea, e plictisitor de lung.
Daca te gandesti ca mai tine vreo 2 sezoane cel putin pana se termina urzeala tronurilor si dupa aia mai sunt vreo 7 volume de ecranizat, mai bine nu,
Cred ca o sa tina mai mult decat tanar si nelinistit.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Am avut "ocazia" sau neșansa de a-ți răspunde la o întrebare, răspuns soldat cu eșec, în apreciere (13:19,nu este 13:21),probabil din necunoașterea exactă a unor funcționalități ale acestui site.Credibil, având in vedere că ești foarte nou pe aici.Dar în acest caz, întrebările pune-le în acest sens (pentru început) și pentru a nu ajunge la disensiuni cu unii useri.

| ElleAhx a răspuns:

Mie mi s-a parut destul de interesant. Daca iti plac genul asta de filme/seriale ar trebui sa te uiti, plus ca 30 de episoade nu mi se pare atat de mult.