| DomnulPasăre a întrebat:

Merita sa-mi iau Netflix?
Cat costa abonamentul?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca merita, sunt mii de filme, iar daca iti pui VPN poti sa vezi filmele si din America, Canada samd.

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

MERITA
Netflix e CEL MAI BUN sistem de streaming on-line
intr-adevar nu are toate filmele si serialele din cauza ca sunt si alte streaming-uri asa ca sunt la concurenta, de exemplu pe amazon o sa vezi "The Man in the High Castle" dar nu pe Netflix

sunt filme si mai ales seriale, la zi (Star Trek Discovery de exemplu)

mai nou poti sa te uiti la filme off-line (se downloadeaza in telefon/tableta)

abonamentele sunt:
https://help.netflix.com/ro/node/412
si preturile sunt:
https://www.netflix.com/signup/planform
de la 4eu la 12eu

poti sa iei cel mai ieftin si apoi sa te uiti binemercic pe TV cu un cablu HDMI de telefon/tableta

un ecran e un dispozitiv la care te poti uita la un moment dat
asta inseamna ca daca ai abonament cu 2 ecrane, poti sa iti bagi contul in 10 dispozitive, dar nu te poti uita decat la 2 in acelasi timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita. sunt numai filme vechi, n-au southpark n-au filme noi, n-au toate serialele, n-au game of thrones n-au nimic.
Daca vrei iti dau eu un app si e gratis, si le ai pe toate acolo.
Iti dau eu team sa intrii la mine sa vezi cum merge, si dau si app.