| Madesz a întrebat:

Merita sa vad serialul Stranger Things?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E fain, eu zic sa te uiti singur/a si vezi daca-ti place sau nu. Are o atmosfera si un vibe foarte misto iar copiii aia joaca extrem de bine.
https://www.youtube.com/watch?v=DXY_ic144JM

| Xdreaper21 a răspuns:

Am inteles ca e interesant
Eu ti-as recomanda lucifer twd(nu tvd) prison break breaking bad rush arrow the 100

| Madesz explică (pentru Xdreaper21):

Okay, multumescbig grin

| Blastphemy a răspuns:

Îl urmăresc dar nu e pe măsura hype-ului din jurul acestuia. Black Mirror sau 13 Reasons Why, ca sa dau niște exemple aleatorii, sunt peste și nu sunt atât de băgate în seamă.

| peperonies a răspuns (pentru Blastphemy):

Ce nu ti-a placut la el?

| Blastphemy a răspuns (pentru peperonies):

Marketingul exagerat. E un serial bun, premiat, dar se exagerează cu asta.

| peperonies a răspuns (pentru Blastphemy):

Nu asta a fost intrebarea mea. intrebarea mea a fost ce nu ti-a placut la el?

| Blastphemy a răspuns (pentru peperonies):

Puștii joacă foarte bine dar scenariul nu mi-a lăsat o impresie foarte bună. Mai ales că eram hotărât să urmăresc serialul ăsta neapărat, după toate comentariile pozitive și tot marketing-ul exagerat. Acum, poate fi pe gustul altora, dar mie nu mi s-a părut ceva ieșit din comun.

| Madesz explică (pentru Blastphemy):

Am vazut 13rw, e genial serialul si acum astept sezonul 2. Cat despre Black Mirror, nu-l stiu. Cum e?

| Blastphemy a răspuns (pentru Madesz):

E în top 5 cele mai bune seriale pe care le-am văzut până acum.
E despre partea întunecată a tehnologiei și comportamentul uman. Fiecare episod e ca un film în miniatură. Genial.

| IoanaaaElisa a răspuns:

Eu zic ca da, și eu îl urmăresc și e chiar fain, acum depinde de gusturile fiecăruia.