| qieiqpalz a întrebat:

Mi-a pus un prof cu care nu mai fac ora un film acum 2 ani si nu mai stiu cum se numeste..era cu o capsula de calatorit in timp si un domm a calatorit sau a ramas in capsula mult timp si cand s-a trezit era (aici nu sunt sigur )erau niste roboti si fara sa ai ceva nu puteai cumpara nimic, stiu ca erau 2 capsule dar doar 1 s-a trezit.

6 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Idiocracy (2006), trebuia să ai un cod de bare
Nu țin minte să aibă roboți iar dacă nu l-ai văzut, e greu să-ți dai seama dacă vorba de acest film
https://www.youtube.com/watch?v=BBvIweCIgwk

| Vali215 a răspuns:

Interstellar (2014)

| Glav a răspuns:

Passengers (2016)

| qieiqpalz explică (pentru Glav):

Nu e ..l.am mai primit in prv

| Glav a răspuns (pentru qieiqpalz):

Scz nu stiu altul cu descrierea asta!