| marik99 a întrebat:

Mi-am adus aminte de un film. L-am vazut acum vreo cativa ani pe Hbo daca nu ma insel. E vorba de doi tipi, un baiat si o fata, care joaca un joc, nu stiu ce joc mai exact, si ajunge la finalul jocului.
Dupa ce termina jocul isi dau seama ca ce faceau ei era in realitate, nu stiu cum sa explic mai exact, si sunt fugariti de astia care au facut jocul.
Imi aduc aminte doar o faza intr-un Pub cand tipul asta era cu un laptop si il vad cei care il urmareau si il alearga pana intr-o statie de metrou.
Ar fii fain daca mi-ati putea spune numele

2 răspunsuri:
| Dobre_Alexandru_1994 a răspuns:

Http://movieshome.cf/movies/jumanji/

Jumanji! Vezi daca acesta este filmul! Ti-am atasat un link catre film online!

| marik99 explică (pentru Dobre_Alexandru_1994):

"Imi aduc aminte doar o faza intr-un Pub cand tipul asta era cu un laptop si il vad cei care il urmareau si il alearga pana intr-o statie de metrou."
Nu este acest Jumanji din pacate.
Este un film de actiune si acesti 2 tipi sunt cam de varste intre 20-25 de ani.