| Furnicuta000 a întrebat:

Mi-am facut abonament pe HBO GO luna trecuta si ma uit mai mult pe telefon si tableta dar ma enerveaza ca nu are buton de derulat inainte 15 s (inapoi are), ceea ce pentru mine era oarecum necesar. Chiar nu are deloc sau nu stiu eu cum functioneaza sau se poate face ceva? Daca nu il gasesc o sa raman la Netflix, chiar daca HBO are filme si seriale mai de calitate

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

La pretul pe care il are lumea vrea cam multe. Da, nu este buton de fast-forward, si nici de sarit intr-o-uri.

| Furnicuta000 explică (pentru Wr3nch):

Dar nu cred ca e ceva imposibil sa puna un buton acolo cum au pus cei de la Netflix laughing

| J0B0MAT a răspuns:

Pe TV poți sări și înainte și înapoi, pe telefon din bara aia, de rulezi cam pe unde ar trebui, nu e greu.

| Furnicuta000 explică (pentru J0B0MAT):

Pai nu ma uit pe tv, asta am zis

| Furnicuta000 explică:

De ce sa merg la furnizorul de cablu daca eu am abonament facut cu cardul si ma uit pe telefon?

| Furnicuta000 explică:

Tu ai citit intrebarea? Deci eu am intrat pe HBO si mi-am facut abonament cu cardul meu personal, ma uit pe telefon, nici macar pe tv. Ce legatura are RDS cu asta?

| DanielDanny a răspuns:

15 secunde? Si 10 sunt prea multe cum e pe Netflix, 5 secunde ar fi perfect! Pe Youtube cand nu citesc o linie din subtitrare sau nu aud bine un dialog, nu vreau sa vad 15 secunde din trecut pentru o secunda pierduta, deci bine ca macar ei au o setare pentru asta!

| Furnicuta000 explică (pentru DanielDanny):

Da, 5 s e perfect dar am crezut ca nu pune nimeni buton de 5 s