| DaianaDamian a întrebat:

Mi-am facut cont de Netflix si am uitat sa pun bani pe card inainte sa termin luna gratuita. Am primit mailuri cum ca plata a fost respinsa logic pentru ca nu aveam nimic pe card asa ca mi am inchis contul. Am bagat bani pe card pentru a achita si a continua sa vizionez serialele, dar nu stiu cum imi pot activa inapoi contul. Ma poate ajuta cineva va rog?

1 răspuns:
| Lostlyric a răspuns:

Help center. Daca acele intrebari nu-ti raspund problemei, suna la ei (in marginea de jos a paginii ai varianta de a suna la ei si a remedia o problema ce tine de contul tau): https://help.netflix.com/ro