| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am făcut cont de Netflix și după perioada gratuita l-am anulat. Daca ma conectez acum imi ia banii de pe card ca se reactiveaza sau ceva de genul?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, se iau automat banii odată cu conectarea

| antimulte a răspuns:

Daca a retinut datele cardului si acesta este valid si cu bani in cont, atunci da.

| suntserios a răspuns (pentru antimulte):

Nu speria omul degeaba

| antimulte a răspuns (pentru suntserios):

Pai altfel nici nu ii va merge sa vizioneze ceva...

| suntserios a răspuns (pentru antimulte):

Una e sa te loghezi, alta e sa refaci subscriptia

| suntserios a răspuns (pentru antimulte):

Astept încă sa imi explici de ce e nefolositor raspunsul meu.

| antimulte a răspuns (pentru suntserios):

Ai senzatia ca iti datoreaza lumea explicatii, e ok si asa... Dar stiind intrebarea utilizatorului, crezi ca ii foloseste raspunsul tau, eu zic ca deloc. Incearca sa mai vezi tu ceva dupa perioada gratuita fara sa te loghezi si sa iti ia banii si vorbeste dupa.

| suntserios a răspuns (pentru antimulte):

Nu ai inteles intrebarea... asa e?
Omul a intrebat simplu daca ii ia banii automat din cont doar daca se logheaza. Aia e intrebarea. Nu daca poate vedea ceva sau nu. Dar ai zis sa iti da si tu cu parerea la ceva ce nu ai inteles.

| antimulte a răspuns (pentru suntserios):

Ok ai dreptate, las-o asa mai bine. Ca in continuare aceasta conversatie nu il ajuta cu ceva.

| Met a răspuns:

Nu se reactiveaza daca te conectezi doar, trebuie sa faci tu plata si sa confirmi