| Poseidon40 a întrebat:

Mi-au placut enorm serialele Beverly Hills, 90210, The mentalist si The people of tomorrow.
Ofer funda tuturor celor care imi recomandati cate cel putin 5 seriale asemanatoare cu cele de mai sus.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Hunter, Maddie si David, Dallas, Străzile din San Francisco, Twin Peacks, Salvati de clopoțel, santa barbara, midnight caller.

| OnuOnulică a răspuns:

Uită-te la Lie to Me (2009) e asemănător cu The Mentalist și de asemenea e un serial foarte bun.

| faramatania a răspuns:

Gossip Girl, The O.C., The Carrie Diaries, Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016-),The Magicians, Believe, Haven, True Detective

| suffarstar a răspuns:

Hannibal, True detective, Lie to me, Sherlock, Miss Marple