| SimonaNicoleta20 a întrebat:

Mi s-a spus ca apare sezonul 4 al serialului Riverdale in octombrie, pe 9 va fi premiera dar nu a aparut. Deci daca stie cineva cand apare sezonul 4 sa imi spuna va rog e cel mai indragit serial de al meu si vreau să stiu când apare sezonul 4, va rog daca stie cineva sa imi lase un raspuns.

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Apare joi 10 Octombrie big grin

| SimonaNicoleta20 explică (pentru Celcestietot):

Apare pe net? Subtitrat in română?

| SimonaNicoleta20 explică (pentru Celcestietot):

Iti multumesc frumos

| Celcestietot a răspuns (pentru SimonaNicoleta20):

Apare pe Netflix. Cu placere happy!

8 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Apare seara, pe fusul orar al Statelor Unite. Ei sunt cu 7 ore in spate fata de ora Romaniei, asa ca acum la ei e ora 16:00 (inca nu e seara).
Atat pe Netflix, cat si pe plan international, sezonul 4 va avea premiera maine, 10 octombrie.

| 0P1 a răspuns:

A aparut, poti sa-l vezi aici gratis: https://fsgratis.com/episod/riverdale-sezonul-4-episodul-1/ nu doar pe Netflix