| AnDaa23 a întrebat:

Naruto si Hinata se vor saruta vreodata in vreunul dintre episoade?
Care episod?

Răspuns Câştigător
| didi2802 a răspuns:

Nu s-au sarutat in nici un episod pana acum si nici in manga nu se saruta. happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu nu iti recomand sa te uiti la asa tampenie de desene. legat de intrebarea ta:nu stiu si nu ma intereseaza

| danimotenel a răspuns (pentru anonim_4396):

2.Nu sunt desene, sunt foarte diferinte, animeurile (caci asa se numesc) sunt recomandate celor cu varsta intre 13-18 potrivit genului fiecaruia si GUSTURILE NU SE DISCUTA.
2.Nu s-a intamplat asfel de lucruri in naruto si nici nu se vor intampla, odata ce e de genu actiune, aventura, shouen... nu are ce cauta romance.

| AnDaa23 explică (pentru anonim_4396):

Daca oricum nu te intereseaza nu trebuia sa mai scrii nimic si oricum nu ai nici un drept sa le numesti tampite cat timp nu iti plac. E logic ca daca nu iti plac ti se par tampite.

| imaqtpie a răspuns:

Nu s-au sarutat in niciun episod.

| Marianne23 a răspuns:

Sunt de acord, sper sa nu mi se suspendeze contul dar cel care a spus ca serialul e tampit este un nerusinat, un ipocrit si un idiot fara masura

| xXBetty30Xx a răspuns:

Am vazut toate episoadele Naruto, dar in niciunul nu s-au sarutat.Nu ar trebui sa spui ca sunt tampenii, mie imi place foarte mult Naruto.