| Girly97 a întrebat:

Ne vom muta cat mai curand pe UPC dupa ce am stat 12 ani pe Telekom. M-am uitat la grila de programe pe UPC si m-am bucurat nespus de mult cand am vazut un canal interesant numit TV Sud Est. Din copilarie nu am mai auzit acest cuvant minunat si chiar ma incanta ca o sa am 24/7 acces la acest canal incredibil! Este cumva vorba despre ce cred eu?

Răspuns Câştigător
| colaboy1991 a răspuns:

Da. Este ceea ce crezi tu. Un canal in totalitate despre formatia 3 Sud Est! Tin televizorul pornit non-stop pe acest canal. Il ador!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce crezi tu?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E imposibil sa ghicim despre ce crezi tu ca este. Insa se poate afla usor care este profilul: este un post de stiri si discutii relevante pentru regiunea de sud est a tarii

| Girly97 explică (pentru Brigaela):

Ma refer la ceva cu care am copilarit.winking

| Brigaela a răspuns (pentru Girly97):

Asta stii numai tu. Nu toti copiii au citit aceleasi carti, au invatat aceleasi poezii, au ascultat aceeasi muzica. Vezi si tu ca nimeni nu a inteles, doar intr-un raspuns s-a făcut o glumita pe seama ta adăugându-se inca un cuvant ca sa para ca se refera la o formație de muzica, desi evident nu e asa