| Alexandraaa197272 a întrebat:

Netflix, HBO sau HBO Go?
Care e cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Depinde de tine ce conținut preferi. eu fac rocadă între ele, când mă plictisesc de conținutu unuia mă întorc la celălalt și tot așa. prefer însă Netflix pentru seriale și posibilitatea de dublare a aproape fiecărui film/serial în franceză, lucru care pe mine mă ajută mult + subtitrare în multe limbi

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ambele sunt bune. Nu prea poti sa le compari. Hbo Go are mai putine filme/seriale, dar e si mai ieftin (4 euro). Ai perioade gratuite la ambele, deci poti sa le incerci sa vezi.

| aXy99 a răspuns:

Brazzers