| Tchami a întrebat:

Niste filme de dragoste de vazut cu iubita?
Multumesc.

7 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Dear John,
The Canyon - este un film mai dramatic.
și în ultimul rând îți recomand comedia romantică -The Proposal.

Vizionare plăcută.

| kzd a răspuns:

A Walk to Remember (2002),My Sassy Girl (2008), My Best Friend's Girl (2008), The Perfect Man (2005), 50/50, 500 Days of summer.

| Lorena7712 a răspuns:

The Notebook.

| RubyDonnahue a răspuns:

Friday the 13th. E romantic cat de cat si trist sad

| clau988 a răspuns:

Before sunrise - deci e un film super merita vazut
sweet november
Meet Joe Black - deci asta chiar o sa iti placa
chocolate - si asta e un film super eu m-am uitat la toate de mai sus si merita vazute sigur o sa va placa

| AdriiHeey a răspuns:

"Dear John ",drama de dragoste superba,"Letters to Juliet", "Crazy,Stupid, Love" o comedie romantica care aduce buna dispozitie, "Eu si printul" comedie de asemenea romantica, "Somewhere in time", din punctul meu de vedere cel mai romantic film ever, "Troia", superb. Alegi tu, vizionare placuta.
P.S : Dragut gest!