| anonim_4396 a întrebat:

Niste filme de suspans/mister gen "A fall from Grace"/"The woman in the window" /"The good liar"? Nu mai vechi de 2014.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Knives Out
The Gift
The Invisibile Guest
The Visit
The Commuter
Fractured
10 Cloverfield Lane
Bad Times at the El Royale

| Răzvi42 a răspuns (pentru Sn4k3):

Knives out nota 10, l-am vazut cand a aparut, tare rau.

4 răspunsuri:
| Crescent a răspuns:

Încearcă Dark matter. E serial, dar seamănă foarte mult cu ce spui tu și chiar e foarte bun, mai ales primul sezon.
E vorba despre un echipaj care se trezește pe o navă in spațiu, dar niciunul dintre ei nu își amintește cine e sau de ce e acolo

| Răzvi42 a răspuns (pentru Crescent):

Mersi dar caut filme, nu am timp de seriale happy

| Crescent a răspuns (pentru Răzvi42):

Ai putea sa vezi cate un episod sau doua în fiecare zi, dar cred că e la alegerea ta