| TudorFox a întrebat:

Niste filme gen love story?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pe aripile vantului
Romeo si Julieta

| faramatania a răspuns:

The Fault In Our Stars (2014),Now Is Good (2012),Never Let Me Go (2010),Sweet November (2001),A Walk to Remember (2002),Keith (2008),Remember Me (2010),Remember Sunday (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://f-hd.net/labor-day-2013-filme-online-subtitrat-hd/

Sau "demain tout commence". Il gasesti tot pe f-hd.net. Este film francez, dar cu actiune in Anglia. Ce pot spune. Cat sunt eu de barbat, dar aceste doua filme au avut efect lacrimogen. De asemenea si filmul "The best of me " este un alt film care m-a emotionat.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Intoarcera la eden--

| Blastphemy a răspuns:

Crazy Stupid Love, Her...

| TudorFox explică (pentru Blastphemy):

Care e mai bun?

| Blastphemy a răspuns (pentru TudorFox):

"Her" a fost nominalizat la Oscar într-un an. Depinde dacă îți plac astfel de filme. "Crazy Stupid Love" e mai amuzant, mai comercial, să zicem. Oricum, e bun și ăsta. Amândouă fac parte din filmele mele preferate. Dar mai calitativ e "Her".

| vladu10 a răspuns:

3 metri deasupra cerului! The best!