| Gam3Rrr a întrebat:

Niste filme horror care chiar merita vazute? Inafara de Insidious, Drag me to hell, walking dead, anaconda, sinister, saw. Vreau ceva care sa ma sperie cu adevarat...sau cat de cat

6 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! As above so below.E gen Blair witch project.

| CosmiinTezeu a răspuns:

The Amityville, The Possession, Mirrors, The Vatican Tapes, The Woman in Black, The Apparition, Casadaga, Back from Hell, Absentia, merita vazute big grin

| StefanIntrebare a răspuns:

"People Under the Stairs" este un film vechi despre un cuplu nebun care isi tine copiii sub scari, ii maltatreaza si ii hranesc cu oamenii pe care ii omoara. Nu pare foarte extrem, dar nu ma mai putut dormii doua saptamani si tot mai am sechele.

| Dutu_Cosmin_1994 a răspuns:

Uite niste filme care o sa iti placa sunt sigur:
Wrong turn1.2.3.4.5.6
Exorcism 1
The forest
Shut In
Dar iti recomand Wrong turn le-am vazut pe toate 2 nopti n-am mai dormithappy

| Elena2139 a răspuns:

"Oculus" Mi s-a părut destul de tare. Merită văzut.