| IoanaIonuca a întrebat:

Niste filme romantice cu 2 tineri in care unul e sarac, altul bogat si ajung sa se indragosteasca?

6 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Salut, sper ca ti-am fost de folos, daca da, ajuta-ma si tu cu o funda

| Luizaaa a răspuns:

Buna! In primul rand daca esti o fana a telenovelelor,iti recomand,,Regina inimilor,,(amandoi sunt saraci, se indragostesc unul de altul, dar din pacate sunt despartiti, rl sufera un accident si ea isi pierde memoria. Insa destinul ii aduce impreuna ). Mai nou acum este un film indian,, Totul pentru tine,, sau,, Meri aashiqui tumse hi"( ea este dintr-o familie bogata si se imprieteneste cu serviturul casei care este alungat dintr-o mare nedreptate. Tatal fetei moare iar familia ajunge bogata. Cea mai mare surpriza este ca baiatul ajunge cel mai bogat om de afaceri si reapare in viata fetei. La inceput il uraste dar ajunge sa il iubeasca dupa ce afla adevarul). Stiu foarte multe filme. Contacteaza-ma daca mai vrei sugestii. Sper ca o sa iti placa

| Ygcyttyfftyftytyc a răspuns:

Titanic!

| Mihai985624 a răspuns:

Recomand "in time". Nu este prea romantic, dar personajul principal, foarte sarac, se îndrăgostește de fiica celui mai bogat om din lume

| valy01 a răspuns:

Doamna si vagabondul laughing)

| Vulturalb a răspuns:

Yaman este un serial turcesc si The heirs este un serial coreean dar ambele sunt super tari...din pacate filme nu stiu... Funda?