| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Niste seriale smechere care sa ma lase prost? Am vazut doua seriale mari si late, Breaking Bad si Prison Break si mi-au placut enorm.Sopranos? Peaky Blinders? Dark? Ce parere aveti de ele? Peaky blinders cica n-ar fi cine stie ce

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Peaky Blinders
Ozark
Better Call Saul
True Detective
Taboo
Game of Thrones
Justified
House MD
Luther
Ray Donovan
Bodyguard
Black Sails

| J0B0MAT a răspuns:

Dark e bun rău.
Peaky blinders e șmecher.

| J0B0MAT a răspuns (pentru J0B0MAT):

Pe lângă astea recomand și Game of thrones, mai ales dacă ți-a plăcut Harry Potter.

| aditimus a răspuns:

Mash sau CSI

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Criminal Minds
2. Profiler
3. Millennium

| ACTH a răspuns:

Incearca Ozark. Daca ti-a placut Breaking Bad, o sa iti placa la nebunie si asta.

| Saiko93 a răspuns:

Cauta Academia de Politie un clasic in adevaratul sens al cuvantului laughing comedie

Old but Gold happy Da, m-am mirat si eu fiindca stiam doar de filme. Sau daca vrei ceva mai nou incearca, Big Bang Theory.

| 7r1c4 a răspuns:

Lucifer e top