| Nume a întrebat:

Nu am mai vazut serialul Nini se mai difuzeaza si daca nu unde il pot viziona?

Răspuns Câştigător
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Nu l-ai mai vazut pentru ca este pauza dintre sezoane.in martie apare la aceeiasi ora dar nu stiu pe ce data si incepe cu sezonul 2smug
si il poti viziona pe youtube in spaniola pentru ca nu il gasesti in romana deoarece daca la tv nu a aparut nu au de unde sa il scoata(scrii pe youtube asa: capitulo 61(de ex.) de nini)
fundita? te rog eu mult de tooootpuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Nu l-ai mai vazut pentru ca este pauza dintre sezoane.in martie apare la aceeiasi ora dar nu stiu pe ce data si incepe cu sezonul 2smug
si il poti viziona pe youtube in spaniola pentru ca nu il gasesti in romana deoarece daca la tv nu a aparut nu au de unde sa il scoata(scrii pe youtube asa: capitulo 61(de ex.) de nini)
fundita? te rog eu mult de tooootpuppy dog eyes
oricum sper ca te-am ajutatbig grin

| Dεεαღ a răspuns:

Dap se difuzeaza pe disney channel

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Nini nu se mai difuzeaza momentan pe DISNEY, deoarece au luat o mica pauza, dar revine din martie.
il poti vedea pana atunci pe net, dar nu este subtitrat.
Funda?

| MarianneEngel a răspuns:

Il poti viziona cu tradus pe vplay. ro. La revedere!