| RamoooNaa a întrebat:

Nu mai stiu cum se numesc 2 filme de groaza.

Le-am vazut acum 6-7 ani si as vrea sa le revăd.

1)Era un om-schelet într -o casa si o femeie ii tot aducea oameni, gen venea cu cate un barbat, mergeau in dormitor si acel,, schelet -om" ii manca si facand asta s-a transformat aproape in om.

2)Era despre o familie care facusera accident, dar ei nu stiau. Adica erau fantome, iar ei credeau ca sunt oameni. Stiu ca incercasera sa vorbeasca cu un poliţist, dar pentru ca erau fantome nu intelegea. La final doar femeia ii vede pe ei in masina morţi si nu le spune sotului si copilului ce a văzut.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Al doilea e Haunting of Winchester House

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat