| ekkk a întrebat:

Nu mai stiu un film care l-am vazut de mult si vreau sa ma ajutati sa il gasesc
tot ce imi aduc aminte din el e ca niste prieteni erau pe un drum de tara si au trecut pe langa unu cu un camion si o fata arata sanii aluia si dupa iese pe trapa masini si ramana fara jumatate de corp din cauza unui copac iar dupa ala cu camionul ii prinde pe toti intr-un hambar si ii macelareste
cam atat imi aduc aminte

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Îmi amintesc secvența din film, dar nu mai rețin titlul. Știu că în urmă cu 3-4 ani, cineva a mai întrebat de el.
Unul foarte asemănător, cu cel descris de tine, cu sâni dezgoliți, camionagii, sadism și alte scârboșenii etc. e Terror Overload (2009).