| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Nu pot sa mai privesc bine un film sau un serial din cauza ca ma duce de 10000 ori alte site-uri..sa ma..pe ele de reclame, este vreo aplicatie ceva sa nu ma mai redirectioneze?

7 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Netflix.

Răspuns utilizator avertizat
| Jager a răspuns:

Adblocker Plus.

| LoredanaS19 a răspuns:

Eu folosesc Opera ca site de căutare si vizionare filme si are o chestie in care poti bloca toate reclamele si tot ce iti mai apare, dar poti cauta pe Google diferite programe pentru asa ceva cu siguranţa vei gasihappy

| WalkerAW a răspuns:

Instaleaza-ti pe calculator/telefon AD BLOCK

| Florinel2004Messi a răspuns:

De ce nu descarci filmele sa nu mai stai online si il poti vede si cu pauze cand vrei tu.

| AnoNiM61999 a răspuns:

Da, exista ad block.
Dar totusi eu ți-aș recomanda stremio sau popcorn time, aplicatii pe care le instalezi de pe google. Ele includ filme full hd si substiltrari in toate limbile. Este disponibil doar pe laptop sau calculator.
Vizionate plăcută!