| CrystyJR002 a întrebat:

Nu pot sa vad toate filmele / serialele pe Netflix de ce? Imi scrie ca nu pot sa vad pe aceasta regiune acel film / serial. Cum aș putea face sa vad toate filmele / Serialele pe Netflix gratuit

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Folosești un server Vpn pentru a accesa acel film.

Încearcă Softher : https://download.vpngate.jp/......145154.zip

Instalezi soft-ul, instalezi adaptorul virtual care este necesar pentru o conexiune stabilă către un server disponibil la nivel global. Te alături pachetului Vpn "Join group".

Verifici să ai conexiuni multiple la placa de rețea, scrie în Run : "ncpa.cpl" și vezi să ai adaptorul virtual instalat (VPN crypted).

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Cum intrii pe Netflix gratuit? big grin

incearca un proxy/extensie de browser care sa iti schimbe tara (pe SUA cel mai probabil ca iti vor merge toate)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gratuit nu poți
Insa folosind un vpn poti sa iti schimbi ip si sa vezi si alt conținut