| Deiysucza a întrebat:

Nu stiti cand apare al treilea sezon di jurnalele lui Stefan? dau fund si voturi

Răspuns Câştigător
| ScarryD a răspuns:

=.` Adica din serialul The Vampire Diaries? Va aparea in toamna.prin septembrie.Atunci Stefan va fi malefic iar Damon si Elena vor fi impreuna.Atat stiu.

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Adica a3a carte ca jurnele lui stefan nu au sezoane pentru ca nu este un serial sunt doar carti. poate sezonu 3 din the vampire diaries care apare pe 15 septembrie.

| Simplicity a răspuns:

Pe 16 septembrie apare prima serie)
funda?

| isabell22 a răspuns:

Intra pe Vplay si gasesti acolo.urm episoade vor aparea in septembrie