| CrezyyKiller a întrebat:

Nu stiu cum sa ma exprim.....Cand eram mai mic am sau vedeam seriale pe discovery cu un grup de oameni naufragiati pe o corabie, nu mai era pic de tarm era totul cuprins de ape si cautau o metoda de a scapa.
Nu am vazut toate episoadele/serialele dar imi aduc aminte de o parte din el in care au venit un stol de pasari si au inceput sa atace ca nebunele findca le erau foame si au obosit cat zburau intr-una fara oprire si s-a oprit pe corabie apoi...
Poate stiti sau va aduceti aminte

Răspuns Câştigător
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Salut, probabil ca serialul se numea "El Barco" si eu obisnuiam sa il urmaresc acum cativa ani xD. Multa bafta!

1 răspuns: