| Antonikaaaa a întrebat:

Nu stiu dacă știri filmul dar vreau sa va intreb dacă cumva știți cum se numea ca eu am uitat... era un film cu un baiat și el era intr-un turneu nu stiu cum pleaca din autocar ca era cu parintii și apoi întâlnește o fata și doarme la ea îl baga in casa pe furiș chiar nu mai stiu cum...

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Vezi o scenă (la un moment dat) oarecum asemănătoare, în Captain Fantastic (2016)
https://www.cinemagia.ro/filme/captain-fantastic-601137/

| Cojocaru_Paul_Adrian_1990 a răspuns:

Nu era cumva Karate Kid 1? Ca acolo stiam ca mergea cu parinti lui intr-un turneu