| Xinnicut a întrebat:

Nu stiu daca sunt singurul, but damn filmele desi la anime sunt in top japonezii, la filme animate nu stiu cum dar chinezii ii ador, ideea e ceva parca nest of dragon, nu stiu daca trailerul the rising of the black dragon e diferit, ma rog, am vazut ca este partea 2 cu throne of elfs, dar vreau sa stiu filme asemanatoare, poate aceeasi editura, poveste etc, si eventual de ce nu s-a mai facut rising of the black dragon si s-a numit warriors dawn si s-a schimbat animatia?

Răspuns Câştigător
| Den1sa a răspuns:

Thru the Moebius Strip
The Legend of Silk Boy
Monkey King: Hero Is Back
The Legend of Qin
vezi si tu poate iti plac : )

| Xinnicut explică (pentru Den1sa):

Mersi mult, totusi acolo speranta cu filmul 3, oi fi eu tocilar cu vreo 342 serii anime vizionate, da cre ca ma apuc de chinezarii lol

| Xinnicut explică (pentru Den1sa):

Poate ma reintorc dupa ce le termin )

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Chinezii au CG/3D/animație mișto ca în rest la plot 95% o dau în bara.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Naruto este singurul anime pe care l-am văzut in viața mea și nu l-am văzut pe tot tin minte câteva faze când eram mic

| Xinnicut explică (pentru GraniniCuPiersica):

Atunci nu raspunde fara folos laughing

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Xinnicut):

Adevărat laughing) mai bine tac