| KinekT a întrebat:

Nu v-ar placea sa apara intr-un colt al televizorului timpul reclamelor? Adica este un film, baga reclame sa zica in coltul stanga sus timpul acordat reclamelor adica de exemplu 10 minute ca sa stim si noi ce putem face in timpul acela.

9 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Nu-i rau laughing

| BiuL a răspuns:

Ba da, dar nimeni nu va face chestia asta pentru ca atunci logic nu s-ar mai uita nimeni la reclame, toata lumea ar muta sau ar parasi camera, iar banii televiziunilor vin in mare parte din publicitate...

| neutrino a răspuns:

Da, dar tu, si nu numai, nu ai inteles un lucru simplu: emisiunile la televizor sunt pentru vizionarea reclamelor, iar in pauza acestora mai poti viziona diverse programe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja mi-a intrat în instinct să-mi dau seama câte minute ţine pauza publicitară în funcţie de post, program sau interval de timp.

| vRemi a răspuns:

Este o idee destul de buna, dar degeaba este o idee buna pentru ca singur nu v-ei putea sa schimbi nimic, gandeste-te ca si altii au avut aceasta idee inaintea ta, si nu au reusit sa schimbe nimic...
In orice caz, este o idee buna si eu te sustin.

Bafta.

| Lavii007 a răspuns:

E o idee buna. Am observat ca M tv are asa ceva cateodata

| thisisMirel a răspuns:

Sa stii ca pe AXN asa apare.Ar fi frumos sa fie asa pe toate canalele, dar nu o sa faca asta pentru ca nbu prea primesc sugestii.lor le pasa doar de audienta si bani, atat!

| KinekT explică (pentru thisisMirel):

Acolo am vazut si eu, pe AXN si m-am gandit ca ar fi bine sa apara pe toate programele.