| anonim_4396 a întrebat:

O persoana poate juca'într-un film,daca nu are scoala de actorie?
Bineinteles,daca este un bun actor.
Dar fara studii, de actorie.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Extrem de rar se intampla asta, poate doar facand figuratie undeva si fiind remarcat de vreun regizor sau producator, dar sunt extrem de rare asemenea situatii.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Ca figurant.

| OldSoul a răspuns:

Cu putin noroc da.
Chiar acum putin timp se facea un castig pentru un film, nu erau neceasara actoria deoarece mare parte din personaje erau minori, deci e clar ca nu puteau juca actori reali cat timp filmul era despre adolescenti.

| Felissa13Eden a răspuns:

Da.Trebuie sa mergi la un casing si sa ai un impresar care sa te reprezinte.

| kalex a răspuns:

Da. Multi actori buni si celebri nu au facut studiile. Funda?