| AnonimKjn a întrebat:

O sa apara un sezon nou din teen wolf? Sau s-a terminat?

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu va mai aparea niciun sezon.

| faramatania a răspuns:

Este un serial terminat:Teen Wolf (2011–2017)

| AnonimKjn explică (pentru faramatania):

Nu prea pare terminat..Sunt niste trailer uri pe Youtube unde Liam devine alfa iar allison se intoarce, sezonul 7 vine la vara.

| faramatania a răspuns (pentru AnonimKjn):

Cândva, am răspuns și eu ceva în sensul că acest serial ar putea avea și un sez.7, dar între timp s-a finalizat cu sez.6B.Iar apoi nu mai m-a interesat.Ar fi bine dacă ar continua.Deci vezi aici un răspuns al meu mai vechi:
https://www.tpu.ro/......sezonul-6/

| Raven a răspuns (pentru AnonimKjn):

Pe toate site-urile pe care am căutat se vehiculează doar ideea unui posibil spin-off, cu alți actori, o altă generație de vârcolaci în Beacon Hills dar nici asta nu e de fapt sigur. Așa au spus despre multe seriale interesante și nu s-a finalizat nimic. Se pare că nimeni nu a venit cu un scenariu destul de bun, care să se ridice la același nivel cu serialul original.
O continuare a poveștii originale clar nu e posibilă. Ca să nu mai spun că a trecut deja destul timp de când s-a terminat...
Trailerul ăla putea fi fan made, am mai văzut, e o modă, cum e cel pentru inexistentul film Titanic 2.
Aici și-au luat la revedere de la fani "forever"
https://www.youtube.com/watch?v=WpLBa0Vzt7M

| Bizon95 a răspuns:

Daca ai gasit pe Youtube chestii dintr-un sezon care nu a aparut atunci e clar ca aveau de gand sa mai faca un sezon si au renuntat
bun venit in lumea tembeliziunii, chestii d'astea se intampla in mod curent

dar, poate ai norocul pe care l-am avut cu Firefly: fanii au protestat atat de tare si atat de mult ca pana la urma au facut filmul Serenity