| Andrei123Aa a întrebat:

O sa mai apara sezoane/episoade din "Un varcolac adolescent" pe Netflix?

5 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Nu cred, serialul s-a terminat cu sezonul 6.

| Anuket a răspuns:

Nu știu ce e pe Netflix, dar sezonul 6 este ultimul.

| Andrei123Aa explică (pentru Anuket):

Ok! Deci sezonul 6 e ultimul pentru orice serial?

| Anuket a răspuns (pentru Andrei123Aa):

Nu. Unele filme parcă nu au limită, depășesc o mie de episoade.

| Vasile2003 a răspuns:

Nu va mai fi un alt sezon din Teen Wolf...Recent au circulat niște Fake News-uri (care au încântat fanii acestui serial )cum că ar începe producția unui al 7-lea sezon, dar din pacate au fost doar vorbe... Sper că poate într-un viitor apropiat se va anunța că se va realiza un alt sezon, dar nu cred că sunt prea mari șanse, având în vedere anii care au trecut de la ultimul.