| Trăie a întrebat:

O subtitrare pentru windows media player pentru filmul the butterfly effect? sau cu ce program ar merge?

Răspuns Câştigător
| Cristea a răspuns:

Dati degeba linkuri cu titrari. wmp nu stie sa incarce subtitrari, ai nevoie de codecuri speciale. eu iti recomand un BSplayer sau GOM player, ambele stiu sa incarce subtitrari (subtitrari.regielive.ro)

4 răspunsuri:
| white2 a răspuns:

Http://www.megavideo.com/? v=7RW4A9JX aici online
http://subtitrari.exsto.ro/ aici subtitrari poti alege care vrei!

| eusuntmarius a răspuns:

Http://subtitrari.regielive.ro/the_butterfly_effect-572.html
Aici găsesţi toate subtitrările compatibile

| alexaioana18 a răspuns:

Ar mai merge si cu GOM Player

| giovy a răspuns:

Ca sa mearga subtitrarea pe windows media player trebuie sa fie la fel ( exemplu: butterfly. effect. dvdrip. avi subtitrarea sa fie tot asa butterfly.effect.dvdrip.sub). Iti recomand sa folosesti Kmplayer ca e cel mai bun, pui subtitrarea direct!