| Vicol_Adina_1998 a întrebat:

Ola, TPU! Caut un film, dar nu mai stiu cum se numea. Era cu doi frati, unul dintre ei era mai mic. Nu mai stiu exact cum era, ce imi amintesc e ca trebuia sa stea intr-un apartament si intr-un timp pentru ca nu aveau mancare mancau imaginile cu mancare din ziare laughing Si pana la urma cumva parca au iesit pe geam si au plecat sau asa. Stiti cumva filmul?

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Vezi The Spiderwick Chronicles (2008)
http://www.cinemagia.ro/......ick-16002/

| Adiadictie a răspuns:

Nu stiu exact fimul dar nu e bine cu imaginile. sunt tulburari imaginofile