| deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Pai, as avea o intrebare, ce parere aveti voi despre copii acestia "emo"? >:

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Nimic impotriva lor, fiecare om e liber sa-si aleaga personalitatea, daca unii si-au gasit-o in acest stil noi nu trebuie sa-i contrariem.

9 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Multi copii devin emo pentru ca e oarecum "la moda". Unii vor sa se razbune cumva pe viata in urma unei tragedii(majoritatea sufera dupa despartiri). Oricum, incet aceasta moda dispare.Inainte vedeai o gramada de adolesceti ce se imbracau in negru si`si ziceam emo ca sa fie "tari" sau "la moda".

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Pai ce sa spun eu sunt emo nu spun ca e bine sa fi dar asa sunt nu-i vin mea am ales asta pentru ca in acest lucru ma regasec foarte bine crying

| yoyodedeea a răspuns:

Le-a cam trecut vremealaughing

| ILied a răspuns:

Se cred jmecheri si vor sa aiba multe iubite.

| Frau a răspuns:

Niste prostilaughing
cei drept si mie imi place sa abordez cateodata stilul emo
coafura
hainele
etc
dar copii emo
oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un stil mistoo mie sincer imi place.:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu, deci ca sa nu intelegi gresit! straight faceeu nu am nimic impotriva copiilor emo straight face
chiar imi plac copii aceea, ii ador straight face am multi prieteni de genu' ala straight face
dar am vrut sa vad parerea voastra big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cei mai rai copii

| Funny a răspuns:

Gig esti cam rautacioasa... Fiecare isi alege stilul, dupa personalitatea pe care o are. Daca lor le placa sa se imbrace si sa se poarte diferit, asta nu inseamna ca ceilalti ar trebui sa-i critice tongue