| Kerli a întrebat:

Pana la ce episod credeti ca o sa continue serialul tanar si nelinistit?
oare o sa ajunga sa se numeasca batran si nelinistit?

8 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Buna intrebarelaughing>serialul ala este de cand avea o prietena mai putin de un an, adica e cam de 15-16 ani.eu nu inteleg de ce nu ii gaseste un sfarsit odata, ca s-a saturat toata lumea de el:@

| bfvhjcv a răspuns:

Eu ma intreb daca o sa il dea vreodata in reluarerolling on the floor

| alexmircescu13 a răspuns:

O sa ajungem noi batrani si ei nu se mai linistesc!

| SellyDemmzy a răspuns:

Off chiar nu stiu si fai faza : Batran si nelinistit
Oricum e u serial de succes. felicitari regizorului

| Angelsergiuboy a răspuns:

No sa ajunga batran si nelinistit

o sa ajunga mort si plictisit probabil

pe la episodu 10000 nas putea sa ma uit la asa 1 serial

poate daca ar fi gen pirati din caraibe 3000 episoade de cate 2 ore fiecare la ala mas uita clar

dar in orige caz batran si plictisit poate ajunge mult si bine o sa ajungi sa ai nepoti pana se va termina serialu ala probabil

| laura_7620 a răspuns:

Dar de cat timp e serialul si cate episoade are?thinking

| username_5501 a răspuns:

Pai inca se fac episoade si sunt pe la episodul 8000 cu productia si va mai continua.

| Anonimusss_1065 a răspuns:

Interesanta faza "batran si nelinistit" laughing)) e posibil, de ce nu?!