| Borntoshine9 a întrebat:

Parca pe Disney acum câțiva ani era un film cu o fata care era într-o tabără de muzica fiindcă o ajuta pe mama s-au care lucra acolo,cum familia ei nu poate suporta cheltuielile taberei, mama ei aranjează în așa fel încât ea să fie bucătăreasa taberei, acest lucru asigurându-i fiicei ei un loc în tabără. Ea încerca să ascundă acest lucru de ceilalți copii din tabără și îi era parcă frica să cânte în fața altor oameni. Se împrietenește cu cea mai populară fată din tabără și cu grupul ei.
O fata ii afla secretul și parca devin bff
In film din cate imi participau și Jonas Brothers,(Kevin Jonas, Joe Jonas și Nick Jonas.)
Parca un star pop răsfățat(Joe Jonas) este trimis în tabără de frații lui, colegi de trupă, (Kevin Jonas și Nick Jonas), pentru a preda orele de dans. Shane o aude pe Mitchie cântând, și se îndrăgostește de vocea ei, fără a ști identitatea acesteia.
(Joe Jonas),aude din întâmplare cântecul ei și se îndrăgostește de vocea ei fără să știe că ea cântă.
El caută vocea misterioasa in timp ce acesta și indragosteste de fata aceea.(Cred că fata era Demi Lovato, nu sunt sigura, parca cu ea semana)
Apoi fata populara spune un secret despre acea fata care l-a făcut pe respectivul băiat(Joe Jonas) să o urască.
La sfârșit cântă acel cântec și (Joe Jonas) își dă seama că ea e fata cu vocea și cântă impreuna.
Cum se numea filmul că nu mi-l amintesc?
Și va rog daca puteți să îmi dați idei de filme Disney.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| AdrianaBacescu a răspuns:

Camp Rock.

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Camp Rock (Tabara Rock)
cu Demi Lovato si Joe Jonas.
https://imdb.com/title/tt1055366/

| ReddY25 a răspuns:

Camp Rock este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camp Rock