| TheDarkStar a întrebat:

Pe ce data incepe sezonul 3 din serialul Iubiri Secrete?
Ms!

6 răspunsuri:
| eumisu a răspuns:

Salut, nu se stie exact! happy Te mai uiti si tu din cand in cand pe Prima Tv si sigur ai sa vezi pe ce data happy

| Anda1197 a răspuns:

Inca nu se stie data sigur! o sa anunte la TV cu cateva zile inainte sa inceapa poate 1-2 saptamani. Probabil pe la inceputul Primaveriiwinking

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Va incepe pe data de 23 februarie sper ca te-a ajutat!

| justLavinia a răspuns:

În primul rand "JustCola" 23 februrie este joia, iar serialul iubiri secrete este doar lunea martea si miercureabig grinbig grinbig grin. Daca nu sti sigur abtine-te. Sunt persoane care chiar vor sa afle cand incepe.; Alex99000 probabil, cum au mai spus si ceilalti, va aparea la TV. Si eu sunt la fel de curioasa ca si tine dar trebuie sa avem rabdare!

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

OMG,am spus Februarie in loc de Ianuarie, sorry man!crying

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Draga just Lavinia,eu raspund la o intrebare cand stiu sigur,si acum stiu sigur,mai. Sora mea este Anca Tivadar si e logic ca stiu cand incepe si cand se termina si ce se va intampla, recunosc am avut o greaseala, in loc de 23 ianuarie am scris febroarie, mai baietilaughing.Sz man