| itzy8 a întrebat:

Pe ce site pot vedea episodul din burlacita din aceasta seara?

3 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Buna,
Din cate stiu eu, nu prea se publica episoadele intregi, decat dupa ceva vreme de la difuzare.Cauta pe google, insa le poti vedea intregi si chiar mai devreme de difuzare pe antena play, insa trebuie sa platesti 3 euro(in cazul platii prin sms) sau 10 lei prin alta metoda.
Sper gasesti un site, bafta!

| SebiE30 a răspuns:

Buna! De dinainte de difuzare il gasesti pe Antena Play, dar trebuie sa dai bani, daca vrei te poti uita la TV sau Http://www.clicksud.com/......iulie.html
O zi frumoasa sa ai!
Pa, Pa!