| georgianaanonim1 a întrebat:

Pe Netflix la cate zile apare episod nou dintr-un serial?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei ei pun sezoane intregi nu cate un episod

| CarcotasulVesel a răspuns:

La serialele foarte noi si pe roll, apar saptamanal, in functie de cum sunt lansate, de exemplu StarTrek Discovery, apare in fiecare vineri din cate am vazu eu, cu toate ca pe f_l apar mult mai repede big grin

| Lydia2806 a răspuns:

Apare o singura data pe săptămână. De exemplu sezonul 3 din Riverdale. Fiecare episod apare o data pe saptamana

| nnnaegiuliaaa a răspuns:

O data pe saptamna pun un episod nou, din cate stiu.Dar in general pun tot sezonul.