| Furnicuta000 a întrebat:

Pe Netflix sunt doar filme produse de Netflix? Daca nu, care ar fi procentul?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Din aproape 3000 de filme 276 sunt Netflix Original. Deci undeva la 9% sunt produse Netflix.

| Furnicuta000 explică (pentru PainTech):

Eu mi-am facut recent abonament dar nu gasesc 3000 filme, si daca dau la genul drama de ex, imi arata doar maxim 20. Cum fac sa imi arate mai multe filme ca mereu apuc sa vad liste cu aceleasi filme...

| Alexuţ02 a răspuns:

Nu sunt doar filme produse de Netflix, sunt și filme pentru care Netflix a cumpărat drepturile de difuzare