| Rx5hnS a întrebat:

Pe o scara la infarct, cat de scary e serialul The haunting of the Hill house sau Casa Bantuita? Nu-mi plac filmele prea scary, ci moderate ca IT sau Gerald's Game.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Are cateva jump scare-uri si atmosfera e ''horror'', dar nu e chiar asa de groaza. E mai mult drama serialul. Te face mai mult sa fii investit in poveste decat sa te gandesti la partea de horror oricum, asta si il face bun. Merita vazut.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Pe o scara de le meh la infarct..."

aici se mai ia în calcul, cât de slab/ă de inger ești

| Rx5hnS explică (pentru sierra1):

Pai, la inger sunt de cam un 7. Nu m-am speriat la IT da m-am speriat la The Ring

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine filmele horror sunt ca desenele eu de la varsta de 6 ani ma uit la genu acesta. de multi ani nu am mai simtit frica la un film horror de la 15 ani in sus mi se pareau o gluma. singuru film care nu ca ma speria da ma tenta era hellreiser origins da nu stiu ce s-a intamplat de nu o mai aparut se poate vedea doar un trailer pe Youtube atat tot sad

| LupusDei1993 a răspuns:

Viața reală e cea mai horror chestie

| 4ndr33y a răspuns:

I r8 8/8 m8, pls no h8

| Rx5hnS explică (pentru 4ndr33y):

What did that mean? Is this some kinda joke?

| 4ndr33y a răspuns (pentru Rx5hnS):

Da, era o gluma, commentariu relativ la fel ca si evaluarea filmului. Ceea ce mi se pare mie plictisitor sau foarte infricosetor, tie e posibil sa ti se para invers. Uita-te si gata, vezi tu, de infarct nu mori ca esti tanara laughing